Усна народна творчість — Українська вишиванка / Vyshyvanka.if.ua

Реклама

Усна народна творчість

Автор: Андрюха Слободян
Опубліковано: 10 листопада 2013

Україна - усна народна творчість / інтернет-видання Українська вишиванкаПривіт дорогий поціновувачу української усної народної творчості.

Адміністрація сайту "Українська вишиванка" продовжує свою роботу над колекціонуванням всього українського й народного, саме тому від сьогодні на сторінках улюбленого інтернет-видання з'являється ще одна рубрика під назвою "Усна народна творчість". До цієї рубрики ми маємо намір внести всі ті народні українські надбання, котрі переказувалися та переспівувалися на теренах нашої країни у вербальному вигляді, передавалися від батька до сина чи від матері до доньки з вуст в уста. 

Так основними частина даного розділу сайту стануть українські народні пісні, в яких наш народ оспівував українське козацтво, українське село тощо, українські колядки, котрі ще й досі радують наше вухо під час різдвяних свят, щедрівки, народні прикмети та повір'я, а також казки, байки, легенди, гуморески, вірші та багато інших народних премудростей, котрі в своїй сукупності більше розкажуть світові про Україну та про її чудовий народ.

Український народ з давніх давен був і залишається до сьогоднішніх днів надзвичайно творчим народом, а творчість народу, як Вам відомо, найкраще розкриває його сутність. Саме тому було прийняте рішення про те, що народна творчість України неодмінно повинна з'явитися на сторінках нашого інтернет-видання.