Перехід на зимовий час — Українська вишиванка / Vyshyvanka.if.ua

Реклама

Перехід на зимовий час

Автор: Андрюха Слободян
Опубліковано: 28 жовтня 2013

Перехід на зимовий часМинулих вихідних ми знову перейшли на зимовий час, повернувши стрілки всіх годинників на 1 годину назад.

Душа стала "на місце", адже тепер ми спатимемо на годину довше. Проте, не дивлячись на те, що ми отримали додаткову годину, медики запевняють, що перехід на зимовий час може залишити негативний відбиток на здоров'ї українців. За їх словами перебудувати власний графік на одну годину під час вихідних доволі важко, адже такі зміни можуть спричинити проблеми зі сном, також може спостергітися відчуття надмірної втоми та сонливість.

Народні обранці, котрі призвані представляюти інтереси людей У Верховній Раді, уже не раз намагалися внести зміни до закону про порядок обчислення часу на території України. Так Україна разом з Білорусією та Росією у вересні 2011 року вирішили відмовитися від переведення стрілок годинників, одначе вже у січні наступного року, для попередження незручностей в період проведення Чемпіонату Європи з футболу, було вирішено повернутися до переведення часу. Передбачалося, що восени 2012 року Україна востаннє перейде на зимовий час, однак на разі ми й досі переводимо стрілки наших годинників.

Монета "Українська вишиванка" »