Українці найбідніші в Європі — Українська вишиванка / Vyshyvanka.if.ua

Реклама

Українці найбідніші в Європі

Автор: Андрюха Слободян
Опубліковано: 06 листопада 2013

Українці найбідніші в ЄвропіЗа спроможністю здійснювати покупки з-поміж жителів 42 єврокраїн наші громадяни залишаються на передостанньому місці рейтингу, тому й відносяться до найбідніших жителів Європи - дані відомості поширює інтернет-ресурс zaxid.net.

Саме настільки невтішними стали результати звіту «Купівельна спроможність Європи 2013/2014», котрого підготовила міжнародна компанія GfK.

На щоденні витрати одного звичайного пересічного українця припадає майже в 6 разів менше грошей, ніж на середньостатистичного жителя країн Європи. Купівельна спроможність показує ту кількість грошей, що отримує кожен житель країни за рік після сплати податків. Це гроші, які призначені для щомісячних споживчих витрат на комунальні послуги, продукти харчування, подорожі, транспорт та інші.

Фахівців GfK прогнозують, що в розрахунку на одного жителя Європи купівельна спроможність становитиме 12 890 євро до кінця 2013 року в той час, як в українці до кінця року вийдуть на рівень 2 206 євро.

Дослідження також показали, що на щоденні потреби пересічного жителя Ліхтенштейну припадає 58 844 євро, на пересічного швейцарця - 36 351 євро, а на середньостатистичного норвежця - 31 707 євро. На звичайного пересічного жителя Білорусії припадає 2 329 євро, а на жителя Молдови - всього 1 284 євро.

Насправді це дуже невтішна статистика, котра яскраво демонструє той рівень життя, котрий сьогодні панує в Україні.

Пересадка нирки в Україні »