Україна - за Європу! — Українська вишиванка / Vyshyvanka.if.ua

Реклама

Україна - за Європу!

Автор: Андрюха Слободян
Опубліковано: 02 грудня 2013

Україна - за Європу!Дорогі українці.

Доки ми з Вами гріємося в теплих домівках, спостерігаючи за подіями на столичному майдані з екранів телевізорів, наші співвітчизники, ризикуючи своїм здоров'ям та життям, відстоюють там, на майдані, наші з Вами інтереси. Ці люди - справжні герої України, адже всі ми прагнемо кращого і світлого майбутнього для нашої держави, однак тільки ті люди прийшли відстоювати ці інтереси на майдан. Адміністрація сайту "Українська вишиванка" висловлює всім активістам майдану щиросердечну подяку і глибокий уклін.

Теперішня влада, ще зовсім недавно, коли "випрошувала" в українського добродушного й довірливого виборця голоси, обіцяла нам діяти в інтересах кожного громадянина України, однак це були голослівні тези, котрі гучно лунали з екранів телевізорів та майоріли на велетеньских рекламних щитах по всій Україні. Замість своїх обіцянок теперішня влада на чолі з гарантом розганяють мирно-налаштованих протестувальників руками міліції та міліцейських спеціалізованих угруповань.

Я б хотів звернутися до вас "тітушки" та "беркути": ті люди, з яких Ви так жорстоко знущаєтесь на майдані чи на Банковій - стоять там заради того, щоб Ваші ж діти жили в кращій країні. Хіба Ви не хочете кращого майбутнього для своїх дітей??? Ті люди, котрих Ви так ненависно оббиваєте кийками стоять там заради того, щоб Ви і Ваші діти жили в європейській країні. За що Ви так несправедливо поводитесь зі своїми співвітчизниками? Ви ж присягали на вірність своїй країні! Навіщо рубаєте гілку, на котрій сидите?

Гарант та його соратники замість того, щоб зупинити цю жорстокість органів правопорядку, спрямовану проти мирного населення і дати людям змогу вільно висловлюватись у демократичній країні, переховуються, немов щурі, у "прихватизованих" резиденціях. Ганьба Вам, сцикуни.

А зараз я звертаюсь абсолютно до свіх громадян України: навіть якщо Ви не їсте м'яса, чи у Вас дві ліві руки, чи Ви розмовляєте російською, чи Ви не вірите в Бога, чи, можливо, тільки в Діву Марію - неважливо, Ви - УКРАЇНЦІ. Виходьте на майдан та підтримайте тих, що вже там! Це - революція, Єврореволюція! В єдності сила народу!

Слава Україні!

Єврореволюція в Україні »