Чистка майдану в ніч на 11 грудня 2013 р. — Українська вишиванка / Vyshyvanka.if.ua

Реклама

Чистка майдану в ніч на 11 грудня 2013 р.

Автор: Андрюха Слободян
Опубліковано: 11 грудня 2013

Чистка майдану в ніч на 11 грудня 2013 р.Та влада, котра під час виборів обіцяла українцям європейське майбутнє, зараз проводить чергову чистку майдану від мирно налаштованих українських демонстрантів, що стоять на київському Майдані Незалежності за європейське майбутнє України.

Не зважаючи на 12-тиградусний мороз та нічну пору, працівники спец. угруповання «Беркут» оточили мирних представників євродемонстрації та витісняють їх з їхньої ж землі. Співачка Руслана Лижичко, стоячи на сцені майдану, щиро просить працівників спеціалізованого підрозділу «Беркут» не застосовувати силу проти мирного населення, одначе її слова нічого не варті проти злочинного наказу чинної влади. Представники опозиційних сил інформують беркутівців про те, що останні нестимуть кримінальну відповідальність за виконання злочинного наказу, однак це також не зупиняє виконавців злочинної влади. Святі отці промовляють молитви з народом, однак і молитви не зупиняють угруповання бійців з кийками та щитами.

Щойно поступила інформація від журналістів «5 каналу», що уже є перші жертви від злочинного кийка. На столичному майдані знову проливається кров мирних людей. Нагадуємо, що там, на майдані, серед мирних демонстрантів знаходяться українські матері та їх діти, бабусі й дідусі.

Україна - за Європу! »