Діди морози спустилися з гір — Українська вишиванка / Vyshyvanka.if.ua

Реклама

Діди морози спустилися з гір

Автор: Андрюха Слободян
Опубліковано: 17 грудня 2013

Цікавий захід, присвячений наближенню новорічних свят, знову організували власники туристичного комплексу "Буковель" на Івано-Франківщині. За словами Олександра Шевченка, директора туристичного комплексу "Буковель", цьогоріч на лижах та сновбордах одночасно спустилися з гірки 155 дідів морозів та снігурок, що є на 5 осіб більше, аніж минулого року.

Для любителів лижного спорту, що прибули до Буковеля в святкових костюмах дідів морозів та снігурок, організатори подарували безкоштовні абонементи на цілий день. Окрім безкоштовного катання було безліч різноманітних і цікавих конкурсів та веселощів: водіння новорічних хороводів, перетягування канату на лижах тощо.

В такий спосіб організатори фестивалю дали зрозуміти вісм аматорам та професіоналам лижного спорту, що лижний сезон на Буковелі відкрито.

Також одночасний спуск дідів морозів став початком іншого фестивалю під назвою "Чотири пори року", який триватиме 365 днів без упину. Таким чином організатори фестивалю мають намір потрапити до кного рекордів Гіннеса за проведденя найдовшого у світі фестивалю, тривалістю 365 днів.

Чистка майдану в ніч на 11 грудня 2013 р. »