Новий 2014 рік — Українська вишиванка / Vyshyvanka.if.ua

Реклама

Новий 2014 рік

Автор: Андрюха Слободян
Опубліковано: 01 січня 2014

Кінь - українська вишиванкаЛюбі друзі, щиро вітаємо Вас з приходом нового 2014-го року.

Цілу ніч сьогодні наші співвітчизники проводжали старий рік та зустрічали новий, рік дерев'яного синього коня за Східним календарем.

За Східним календарем дерев'яний кінь менш енергійний, ніж коні інших стихій. Тим не менше, залишається знаком імпульсивності та неврівноваженості. Образ Коня тісно пов'язаний з образом вершника, де Кінь - «Воно» (зона несвідомого, зона інстинктів), а вершник це людське «Я або Его». Тому Кінь символізує те, що важко контролюється, будь то психічна енергія бажання, потяги, емоції тощо. Найбільш важко контрольованими будуть страх чи гнів. Звідси випливає негативний аспект коня - аспект руйнування, саморуйнування. У 2014 році підвищується актуальність самоконтролю, вміння направити енергію в потрібне русло, щоб уникнути конфлікту, як внутрішнього, так і зовнішнього. Не випадково в багатьох міфологічних системах Кінь є символом розбрату та суперечок. Дерев'яний кінь, наприклад, був символом Троянської війни.

Але це тільки скромна думка астрологів. Не переймайтесь їхніми віщуваннями, а продовжуйте натомість святкування. Адміністрація ж сайту "Українська вишиванка" бажає Вам міцного кінського здоров'я в новому році, а також радості, щастя та великого кохання.

Діди морози спустилися з гір »