Єврореволюція в Україні плавно переростає в справжню громадянську війну — Українська вишиванка / Vyshyvanka.if.ua

Реклама

Єврореволюція в Україні плавно переростає в справжню громадянську війну

Автор: Андрюха Слободян
Опубліковано: 19 січня 2014

Єврореволюція в Україні плавно переростає в громадянську війнуДоброго вечора шановні співвітчизники. Ще до недавна увесь мітигнувальний рух в Україні носив назву Єврореволюції, однак, мабуть, тільки до сьогоднішнього дня. Адже саме зараз, в ці хвилини, сутичка між мітингувальниками та силами міліції України на вулиці Грушевського в місті Києві переросла в справжню громадянську війну. В хід пішли і справжні гранати, і димові шашки, і інші види зброї. 

За офіційними даними уже є близько 30 постраждалих від заворушень на вул. Грушевського. Серед постраждалих є як представники органів правопорядку, так і чимало мітингувальників. За повідомленнями журналістів "5 каналу", хтось з представників спецпідрозділу "Беркут" кинув бойову гранату просто в натовп мітингуальників. Молодий хлопець з натовпу підняв її та намагався викинути з натовпу, проте граната вибухнула прямісінько в руці юнака.

Лідери опозиції Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок намагаються вгамувати розлючений народ, проте люди уже остаточно вийшли з-під контролю. Третій лідер об'єднаної опозиції Віталій Кличко, зараз поїхав до маєтку президента в Межигір'ї для переговорів з українським президентом Віктором Януковичем. Попередньо лідер партії "Удар" в телеінтерв'ю "5 каналу" закликав Віктора Януковича не застосовувати сили проти свого народу. Проте на вулиці Грушевського й надалі лунають постріли від звукових гранат.

Лідер партії "Батьківщина" Арсеній Яценюк щойно повідомив про те, що президент України Віктор Янукович з допомогою СМС-повідомлення повідомив про те, що завтра в понеділок 20-го січня 2014 року готовий сісти за стіл переговорів з представниками об'єднаної опозиції. Арсеній Яценюк у свою чергу повідомив, що опозиція сяде за стіл переговорів виключно у абсолютно відкритій формі, так, щоб увесь народ України мав змогу спостерігати за перебігом перемовин.

Майдани багатьох українських обласних центрів вдень ще хрестили воду, мітингували та висловлювали своє невдоволення щодо правлячої влади та законів, котрі правляча влада прийняла та підписала напередодні, але вже увечері акція протесту переросла у справжню громадянську війну. Так, як вода сьогодні набула неймовірної цілющої та чудодійної енергії, так і гнів громадян України сьогодні остаточно вибухнув.

Маланка фест 2014 »