Останні години президентства Януковича — Українська вишиванка / Vyshyvanka.if.ua

Реклама

Останні години президентства Януковича

Автор: Андрюха Слободян
Опубліковано: 26 січня 2014

Акції протесту мирних українців проти правлячої влади набули масового характеру і розкинулися на всі простори України. Практично у всіх обласних центрах відбуваються масові захоплення будівель ОДА (обласних державних адміністрацій). Уже подали у відставку чимало голів облдержадміністрацій, немало і їх заступників також написали заяви на звільнення.

Ще вчора ті нардепи, що є представниками правлячої влади, наголошували на тому, що протестують тільки кілька областей західної України, однак сьогодні масові мітинги поширилися практично на всю територію нашої держави. По всіх обласних центрах люди вигукують гасла: "Бандитів у тюрми", "Банду геть!", "Зека геть!".

Сьогодні відбувся третій етап перемовин між президентом Януковичем та трьома лідерами об'єднаної опозиції. Гарант запропонував посаду прем'єр-міністра України Арсенію Яценюку, а посаду віце-прем'єра з гуманітарних питань - Віталієві Кличку. Натомість український очільник вимагав негайного звільнення мітингувальниками вул.Грушевського в м.Києві, а також звільнення всіх будівель ОДА України. Звісно, що це далеко не ті пропозиції від президента, заради яких зневірений у сьогоднішній владі народ уже третій місяць поспіль мерзне на майдані. Народ вимагає повного перезавантаження влади: негайної відставки президента Віктора Януковича, відставки злочинного уряду Азарова, а також амністію для всіх затриманих учасників мирних акцій протестів, відміну законів, котрі собі понапридумувала та прийняла чинна влада незаконним шляхом. 

Український народ прагне свободи, прагне вільно говорити у своїй державі, прагне вільно жити у своїй країні.

Недовго залишилось "заправляти всім" бандитській, як її називають лідери об'єднаної опозиції, владі. Адже стікають останні години їхнього "царювання". Український народ чітко висловлює свою позицію і відступати вже ніхто нікуди не буде.

Слава Україні !

Єврореволюція в Україні плавно переростає в ... »