Небесна сотня Євромайдану — Українська вишиванка / Vyshyvanka.if.ua

Реклама

Небесна сотня Євромайдану

Автор: Андрюха Слободян
Опубліковано: 26 лютого 2014

Небесна сотня ЄвромайдануЧи готовий хто-небудь з нас віддати своє життя заради благополуччя інших?

Здавалося б це риторичне запитання, адже як можна пожертвувати своїм життя, та ще й на користь інших? Як показали події кінця 2013-го року та початку 2014-го, що відбулися в центрі столиці України, людей, готових піти на такі жертви, в нашій державі виявилося чимало. Мова не йде про людей, котрі б відповіли «Так» в анкеті якогось соціологічного опитування. Мова йде про людей, котрі зробили таку пожертву для України.

Близько сотні людей втратили своє життя захищаючи інтереси простого українського народу. Ці люди, увійшли в історію України, як герої. Адже, жертвуючи своїм життям, вони таки домоглися того, щоб бандитська влада в Україні склала свої повноваження і пішла у відставку. Ціною свого життя ці люди звільнили від бандитського ярма всю Україну. Вічна їм пам‘ять!

Їх не зупинив лютий 20-градусний мороз, не зупинив їх і страх отримати кулю в лоба, не зупинили їх і вмовляння рідних та близьких людей не йти на такі крайнощі. Цими людьми рухала одна ідея: вони хотіли жити у вільній європейській країні.

Їх уже немає з нами, однак всі ми, хто живий, насолоджуватимемося плодами їхньої діяльності. Ці люди залишили нам країну, про яку всі ми мріяли роками. Звісно, справа наших героїв ще незавершена остаточно, однак процес очищення України запущений і він безповоротній. Всі бандити на чолі з екс-президентом України Віктором Януковичем, котрі ще вчора кермували нашою країною на свою користь, невпинно грабуючи останні крихти хліба в людей, сьогодні ганебно повтікали з країни, як шолудиві пси, підібгавши хвости.

Наші герої-визволителі увійшли в історію, як небесна сотня Євромайдану, адже було їх близько сотні сміливців. Ми завдячуємо нашим героям нинішньою свободою. 

Чорний сніг у Горлівці на Донеччині »