Бокс: В.Кличко VS О.Повєткін — Українська вишиванка / Vyshyvanka.if.ua

Реклама

Бокс: В.Кличко VS О.Повєткін

Автор: Андрюха Слободян
Опубліковано: 07 жовтня 2013

Володимир Кличко проти Олександра ПовєткінаМинулої суботи 5 жовтня 2013 року в столиці Росії відбувся боксерський поєдинок між українським богатирем Володимиром Кличком та російським витязем, як його охрестили російські вболівальники, Олександром Повєткіним. Це було дванадцятираундове протистояння, в якому перемогу здобув молодший з братів Кличко.

Перед боєм традиційно прозвучали гімни України та Росії. Наш гімн виконала українська співачка Джамала, гімн Росії виконав відомий російський співак Йосип Кобзон.

Обидва боксери були рішуче налаштовані на перемогу, однак бокс не передбачає двох чемпіонів в одному ринзі, тому суддям довелося обирати кращого з кращих. Переміг Володимир не нокаутом, як ми всі звикли, а за очками, з рахунком 119:104.

З преших хвилин протистояння було чітко помітне домінування в ринзі українського чемпіона, котрому вдалося нав'язати своєму опонентові власну манеру бою. Протягом всього поєдинку українець неоднократно відправляв суперника в нокдауни, а також залишив чималого синця під оком Олександра.