Закрилась мерія міста Калуша на Івано-Франківщині — Українська вишиванка / Vyshyvanka.if.ua

Реклама

Закрилась мерія міста Калуша на Івано-Франківщині

Автор: Андрюха Слободян
Опубліковано: 08 жовтня 2013

Калуська міська радаЯк нам повідомила команда "Вікон" телеканалу СТБ, в місті Калуш на Івано-Франківщині закрилась мерія. Причиною таких дій стало закінчення коштів на утримання Калуської міської ради. Без змоги придбати ліки сидять також інваліди, а зі шкіл невдовзі повивозять комп'ютери через борги. Мер відправив урядників "погуляти", залишив сторожа "за старшого" і подався до столиці шукати зниклих фінансісв. 

В аптеках потрібні довідки для того, щоб видавати інвалідам-пільговикам безоплатні ліки, однак отримати довідок немає змоги - мерія закрита. Люди в паніці, адже у них немає змоги викласти з власної кишені чималі суми грошей для того, щоб самотужки придбати ліки на підтримку власної життєдіяльності. Що очікує на цих людей на разі відомо тільки Богу.

На своє виправдання мер Ігор Насалик повідомив, що за 7 з лишком років, доки він є міським головою, таких кроків вони не робили, однак оскільки не нараховується заробітня платня для працівників міськради, був змушений піти на крайнощі та відправити всіх працівників у відпустку за власний рахунок.

Місто паралізоване через суму в 10 млн гривень, однак державне казначейство утримується від коментарів про те, як це місто житиме дальше.

Школи також ризикують невдовзі залишитися нових комп'ютерів, адже ще не розрахувалися сповна за них. Якщо гроші не з'являться найближчим часом - комп'ютери доведеться повернути фірмі-постачальнику. Завозилась нова техніка до шкіл ще 3-го вересня і за умовами договору повинна була оплатитися в 10-ти денний термін, однак міський бюджет ще й досі не розрахувався за придбані для шкіл товари. За якими комп'ютерами продовжуватимуть навчання учні також залишається загадкою.

Якщо гроші в мерії не з'являться до кінця цього тижня - до "відпочиваючих" працівників міської ради доєднаються і комунальники, і освітяни, і лікарі.

Попередня новина »