На Житомирщині машина вбила пішохода, а суд ще й визнав його винним — Українська вишиванка / Vyshyvanka.if.ua

Реклама

На Житомирщині машина вбила пішохода, а суд ще й визнав його винним

Автор: Андрюха Слободян
Опубліковано: 09 жовтня 2013

Машина LexusНову сенсаційну новину розповідають телеведучі "Вікон" телеканалу СТБ. На Житомирщині жінка переходила дорогу за правилами, чітко по зебрі, як вчила дітей, роззираючись навсебіч. На тій таки зебрі її розірвало позашляховиком, який промчався на шаленій швидкості. Водій позашляховика вирішив, що подія не варта того, щоб бодай зупинитися і втік з місця скоєння злочину. В суді винною в загибелі жінки зробили саму жінку, а її синові, що взявся доводити невинність загиблої матері, ще й пригрозили штрафами та іншими грошовими стягненнями на ремонт дорогої автівки.

Трагедія сталася напередодні дня народження потерпілої-вчительки. Не зважаючи на те, що вона нас трагічно покинула, учні в день її народження обклали квітами її робоче місце в класі. Також учні розповідають, що вчителька їх завжди закликала обережно переходити дороги, роздивляючись попередньо в обох напрямках, чи немає машин.

Син потерпілої розповідає, що мама їздила в Київ до нього в гості. Трагедія сталася саме тоді, коли вона повернулася на автобусі до рідної Йосипівки та переходила дорогу по пішохідному переході на протилежну сторону дороги.

Правоохоронцям вдалося відшукати злочинця. Ним виявився громадянин Латвії, котрий на разі недосяжний для преси. В мережі інтернет знайшлося аматорське відео, на якому горе-водій пояснив, що не бажав зменшувати швидкість своєї автівки до 10 км/год., а після скоєння злочину запанікував і втік з місця пригоди.

Слідство тривало півроку, врешті винною визнано саму потерпілу, Марію Онищенко. Адвокати називають такий вирок суду абсолютним нонсенсом, цинізмом та знущанням над родичами потерпілої.

Після того, як справа набула розголосу преси, суд направив її на додаткове розлідування.

Попередня новина »