Українські митники проти контрабанди — Українська вишиванка / Vyshyvanka.if.ua

Реклама

Українські митники проти контрабанди

Автор: Андрюха Слободян
Опубліковано: 11 жовтня 2013

Контрабанда валютиУкраїнські митники на перепускному пункті "Гоптівці" затримали чи не найбільшу контрабанду валюти сумою в 46 мільйонів гривень, як повідомляють Вікна телеканалу СТБ.

Гроші ледь вмістилися до схованки позашляховика Toyota Land Cruiser, на котрому 32-річний мешканець Білгородщини разом із родиною намагався перетнути кордон.

Працівникам митної служби водій видавався дивним та знервованим, адже дуже нечітко відповідав на запитання чергових зміни. Досвідчені охоронці нашої границі миттю зреагували та вирішили перевірити причину такої поведінки водія, а також оглянути машину ретельніше. Здивуванню митників не було меж, коли вони виявили в машині додатковий бак для палива, котрий до самісінького верху був закладений грошима.

Чому мешканець Білгородщини намагався перетнути границю з такою сумою готівки, куди він прямував, а також походження казкової суми на разі з'ясовує слідство. Мільйонера службовці відпустили, а недешеву машину-схованку відправили на штрафний майданчик для з'ясування обставин.

Попередня новина »