Українці перемогли поляків у футбол

Автор: Андрюха Слободян
Опубліковано: 15 жовтня 2013

Андрій Ярмоленко - гравець збірної команди України з футболу Минулої п'ятниці наша футбольна збірна з рахунком 1:0 переграла польських колег під час відбіркового матчу до Чемпіонату світу 2014 року. Команда Михайла Фоменка чітко справилася з настоновами тренера і здобула дуже важливу для України перемогу, котрою команда гарантувала собі як мінімум 2-е місце в групі.

Переможний і єдиний в матчі гол забив футболіст київського " Динамо " Андрій Ярмоленко після красивого пасу Євгена Коноплянки. Захисники польської команди залишили без нагляду нашого форварда у своїй штарфній зоні, через що і поплатилися розстрілом воріт 7-м номером збірної команди України. Забив український футболіст переможного м'яча у другому таймі на 64 хвилині зустрічі.

Кілька хороших ігрових моментів мала і збірна Польщі, однак не реалізувала їх: то не попадали по воротах, то не вдавалося переграти нашого голкіпера Андрія П'ятова, котрий грає за донецький " Шахтар ".

Завдяки успішній грі української збірної ми займаємо на разу 2-ге місце в групі, поступаючись тільки одним очком збірній Англії, котра очолює нашу групу.